Dec 05

SILA A.D. munkatársai, Bácskossuthfalva: 2011.11.25.-

Időtartam: 2011.11.25.

Helyszín: SILA A.D.

Előadó: Mgr. Námesztovszki Zsolt

Előadás nyelve: magyar

Óraszám: 80 (20 – operációs rendszer, 20 – szövegszerkesztés, 20 – táblázatkezelés, 20 -prezentációkészítés)

Résztvevők: 1. Ač Jelena 2. Cindel Pap László 3. Cindrić Nagy Lenke 4. Gáspár Endre 5. Hedji Klaudija 6. Jurković Angéla 7. Méhes Emma 8. Palusek Magdolna 9. Somogyi Anita 10. Sötét Zoltán 11. Stefanović Emília 12. Takács B. László 13. Torok László 14. Vinai Zsolt

Résztvevők státusza: SILA A.D. munkatársai

A tanfolyam beosztása

Vizsgák eredményei (frissítve: 2011.12.05.)

Posted in Uncategorized | 1 Reply
Sep 11

Tanácstagok és bajsai polgárok, Bajsa: 2011.08.22.-2011.10.27.

Időtartam: 2011.08.22.-2011.10.27.

Helyszín: Teleház Bajsa

Előadó: Mgr. Námesztovszki Zsolt

Előadás nyelve: magyar

Óraszám: 80 (20 – operációs rendszer, 20 – szövegszerkesztés, 20 – táblázatkezelés, 20 – internet és kommunikáció)

Résztvevők: Belovári Belinda, Bosnyák Adél, Fehér Klára, Fekete Krisztina, Hallai Csilla, Horváth Beatrix, Hulala Antal, Kalapáti Judit, Kókity Lilla, Kotmann Julianna, Kucserka Attila, Latyák Gabriella, Ocsenás Valéria, Papp Zoltán, Vrkić Boglárka

Résztvevők státusza: tanácstagok és bajsai polgárok

A tanfolyam beosztása

Vizsgák eredményei (frissítve: 2011.09.11.)

bajsa001 bajsa002 bajsa020

Aug 25

e-Régió, Szabadka: 2011. május 13.

A képzést a szabadkai e-Régió szervezet szervezezte meg a Szülőföld Alap anyagi támogatásával, az e-Magyar pontok képviselői, pedagógusok és pedagógus-jelöltek részvételével.

Előadók:  Mgr. Námesztovszki Zsolt, Csanádi Attila

Szervező: e-Régió, Szabadka

Helyszín: Creative Line, Szabadka

Időpont: 2011. május 13.

Óraszám: 6 óra

Résztvevők száma: 15

Résztvevők: 1. Barlai Edit (Zeneiskola), 2. Dienes Zoltán (Csóka), 3. Hódi Éva (Szarvas Gábor Könyvtár), 4. Juhász Attila (Petőfi Sándor Művelődési Egyesület), 5. Klinócki Emil (Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar) 6. Kormányos Mária (e-Magyar Pont, Bácsgyulafalva), 7. Krmpovity Tamás (Kosztolányi Dezső Diáksegélyző Egyesület) 8. Ladányi Zsolt (Hunyadi János Általános Iskola), 9. Máté Viktóri (Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar) 10. Molnár Tünde (Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar) 11. Nemes Brigitta (Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar) 12. Paracki Teodóra (Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar) 13.  Péter Brigitta (Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar) 14. Stausz Zoltán (Kosztolányi Dezső Gimnázium) 15. Valkovics Melinda (Magyar Tannyelvű Tanítóképző Kar)

CreatvieLine2011a CreatvieLine2011b CreatvieLine2011c

Posted in Uncategorized | 1 Reply